2019 © Konstruktiv  |  Adresse: Sagmyra 2, 4624 Kristiansand  |  Tlf: 99 33 77 58  |  Epost: post@konstruktiv.no

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Har du noen spørsmål?

Ta kontakt med en av våre medarbeidere nedenfor.

Vi ser alltid frem til å høre i fra deg!

Tommy Strand

Daglig leder

Tlf: 99 33 77 58

Epost: tommy@konstruktiv.no

Ole Martin Fjellestad

Salgskonsulent

Tlf: 40 60 16 91

Epost: ole@konstruktiv.no

Linn W. Pettersen

Salgsonsulent

Tlf: 40 72 68 20

Epost: linn@konstruktiv.no

Susanne Høst

Kreativ Leder

Tlf: 47 85 03 49

Epost: susanne@konstruktiv.no

Elena Ytrestøyl

Konsulent, fotograf

Tlf: 40 72 68 20

Epost: elena@konstruktiv.no

Beate Grødum

Konsulent

Tlf: 40 76 20 46

Epost: beate@konstruktiv.no

Teresa Karlsdottir

Konsulent

Tlf: 41 38 08 64

Epost: teresa@konstruktiv.no

Elise Avila

Konsulent

Tlf: 41 38 32 59

Epost: elise@konstruktiv.no

Konakt oss